Apie Mus

2004-2005 metais buvo įkurta “Kalnų Erelių” slidinėjimo komanda. Jos veiklos tikslas – mokinti kalnų slidinėjimo meno pagrindų, plėtoti bei populiarinti šią sporto šaką Lietuvoje.

Komanda buvo sudaryta iš berniukų ir mergaičių amžiaus 4-17. Klubo aukštyje buvo maždaug 55 narių, ne visą darbo dieną dirbančių ir dirbančių nacionalinėse komandose. Klubo dalyviai varžėsi nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose savaitgaliais Lietuvoje ir visoje Europoje, dalyvavo komandos ir FIS mokymo stovyklose vasarą ir rudenį Austrijoje ir Slovakijoje bei dalyvavo Lietuvos nacionaliniuose čempionatuose, vykdytuose įvairiuose Alpių slidinėjimo kurortuose.

Ne sezono metu vyko sausumos mokymo kursai ir stovyklos. Rugsėjo pradžioje jie vedė “Vilniaus mini maratoną” kaip komandą, parodančią savo atsidavimą ir komandinį dvasią. Visą rudenį jie lankė savaitinius treniruotes ir dalyvavo tokiose srityse kaip ritininiai guoliai, kalnų dviračiai ir futbolas.

Žymūs Kalnų Erelių slidinėjimo komandos nariai yra Olandijos ir pasaulio taurės sportininkai Ieva Januškevičiūtė ir Rokas Zaveckas, Pasaulio čempionatas ir / ar Pasaulio universiteto komandos nariai Aivaras Tumas, Karolis Janulionis, Eglė Augustaitytė, Jaunimo olimpinės žaidynės ir / arba Europos jaunimo olimpinių žaidynių komandos nariai Laura Pamerneckytė, Ieva Urbonavičiūtė, Marcelė Kuliešutė, Algimantas Milašius, Kasparas Pajarskas ir Kasparas Gudžius.

Jenn Virskus (programų direktorė, vyr. trenerė) turi II lygio “PSIA” sertifikatą, ir yra slidinėjimo mokytoja ir trenerė virš 15 metų. Ji buvo J1 trenerė dirbo Ruapehu Sport Komandoje, Naujoje Zealandoje. Dirbo Keystone, Vail ir Aspen slidinėjimo mokyklose, treniravo 2 sezonus “Eldora Mountain Ski Club” ir 1 sezona “Aspen Valley Ski Club,” Kolorade. Nuo 2001m. iki 2003m. ji buvo “Running River Ski Club” kalnų slidinėjimo programų direktorė. Ji buvo kalnų slidininkė Kolorado Universitete. Lietuvoje:2003m. (GS, SL), 2005m. (GS) ir 2006 (GS) Lietuvos čempionė. Ji dirba LKSF kalnų slidinėjimo programų koordinatorė.
Miroslavas Urbonavičius (klubo direktorius, treneris), yra baigęs Vilniaus Pedagoginį Universitetą (geografijos-fizinio auklėjimo spec. turi „C“ lygio „ISIA“ sertifikatą) yra daugkartinis Lietuvos čempionatų ir pasaulio lietuvių žaidynių prizininkas. Jis užėmė 2-vietą 2006m. Lietuvos čempionate (GS).