Kalnų Ereliai žiemos sezoną pradeda – Austrijoje

Tik pasirodžius sniegui Alpėse, pradėjome planuoti išvykas į užsienį dar net neprasidėjus žiemai. Kalnų Ereliai nekantriai laukia kitos savaitės,  kada pradėsime ilgą kelionę i Austrijos Alpes.

Prieš keleta mėnesių sulaukėme pasiūlymo vykti i Lietuvos kalnų slidinėjimo Taurės varžybas, kurios vyks  kaip ir kasmet panašiu metu. Šiais metais buvo nuspręsta rengti viename Austrijos kurorte – Kaprun. Taigi net nebuvo minties praleisti tokios progos sudalyvauti šiose varžybose ir parodyti tai, ką mokame geriausiai.

Besiruošiant šiai kelionei, maždaug prieš savaitę, tarptautinė Europos kalnų slidinėjimo federacija, suteikė galimybę Kalnų Erelių FIS komandos sportininkams , prisijungti prie tarptautinės, dvi savaites trunkančios, aukšto lygio stovyklos Austrijoje. Tiesą pasakius, tokių nuostabių naujienų mes net nesitikėjome ir likome nustebinti.

Atsižvelgiant į visus pasiūlymus ir kilusias idėjas, taip susiklostė, kad žiemos sezoną pradėsime ypač intensyviai. Jau pirmąją 2010 metų slidinėjimo savaitę ( Lapkričio 7-12d.), praleisime įtraukdami keletą treniruočių ir be abejo dalyvaudami slalomo ir didžiojo slalomo varžybose. Ilgai nelaukę tęsime savo kelionę į kitą Austrijos kurortą , kuriame įsikursime ilgesniam laikui nuo Lapkričio14d. iki 26d. Tikimes praleisti nuostabų laiką !

Taigi nepamirškite sekti mūsų naujienų 🙂