Rezultatai iš Kaprun jau yra!

Kaip visada (taip ir turetų būti!) Kalnų Erelių slidininkai yra pačiame Lietuvos podiumo viršuje!

Kasparas Pajaraskas (16), ir Aivaras Tumas (15), įrode, kad jie yra pasirengę rungtyniauti sezono atidaryme Austrijoje kartu su vyrai. Nušlavė visas podiumo vietas SL Ir GS varžybose, kartu su savo komandos draugu Algimantu Milašiumi (18). Tai puiki sezono pradžia Tumui, kuris jau šį sezoną pirmąkart debiutuos FIS (Tarptautinės slidinėjimo federacijos) rungtynėse.

Tarp moterų, KE slidininkės : Marcelė Kuliešiutė (16), Ieva Januškevičiūtė (16), Ieva Urbonavičiūtė (17), Laura Pamerneckytė (15), parode gilų KE moterų rinktinės talentą. Jos užėme visas 4-ias podiumo pozicijas SL ir 3-is pozicijas GS varžybose, jų laikai skirėsi mažiau nei viena sekunde. Pamerneckytė, kuri taip pat debiutuos FIS šiais metais, nepabaigė GS, bet parodė savo talentą SL rungtyje finišuodama 5-ta bendruose reitinguose (moterų ir vyrų).

Tuo tarpu, kai dauguma dalyvių šia savaitę iš Kaprūno grįžo į Lietuvą, Lietuvos nacionalinės rinktinės nariai vyksta į Schladming kurortą Austrijoje, į dviejų savaičių stovyklą, remiamą naujai susikūrusios ESF (Europos slidinėjimo federacija). Pajarskas, Tumas, Januškevičiūtė, Urbonavičiūtė, Kuliešiūtė, Pamerneckytė, o vėliau atvyks ir Karolis Janulionis (18). Jie, kartu su Lietuvos nacionalinės rinktinės treneriu Audriumi Santacku ir KE klubo direktoriumi Miroslavu Urbonavičiumi, vyks drauge į šią stovyklą. Šios trys savaitės bus ilgiausias KE slidininkų praleistas laikas Austrijoje, ir nepaisant to, kad bus sunku grįžti prie įtempto darbo mokykloje, vaikai mėgaujasi nauja patirtimi. Visa stovyklos programa apima : SL ir GS darbą trasoje, laisvą slidinejimą, fizinį pasiruošimą ir video analizę.

Komanda grįš į Lietuvą tik lapkričio pabaigoje, ir turės keletą savaičių namuose prieš išvažiuojant į dar vieną stovyklą, remiamą FIS, kuri įvyks gruodžio viduryje Garmisch-Partenkirchen, prieš pat 2011 m. FIS pasaulio slidinėjimo čempionatą.

Žiūrekitė rezultatai iš LKSF taurė/sezono atidarymas, Kaprune čia!